آموزش Hspice به صورت گام به گام

ارسال شده در ۲ مهر ۱۳۹۵ / دسته بندی: آموزش نرم افزار / ۵ دیدگاه


آموزش نرم افزار Hspice بخش11 قسمت 2

نرم افزار Hspice یکی از نرم افزارهای قدرتمند در زمینه شبیه ­سازی مدارهای الکترونیکی می­ باشد. به علت اینکه اکثر آموزش­ های موجود، به صورت کلی بوده و به حالت مطالعه موردی و خصوصا پروژه محور، مطرح نشده است، فقط اطلاعاتی کلی در اختیار خواننده می ­گذارد. در این سری از بسته ­های آموزشی، نرم افزار Hspice به صورت گام به گام و مطالعه موردی آموزش داده می­ شود تا خواننده بتواند نحوه استفاده از نرم افزار را درک کرده و پروژه ­های درسی خود را به راحتی انجام داد. پس از استفاده از این بسته ­های آموزشی، خواننده قادر خواهد بود انواع تحلیل­ های مورد نیاز در تحلیل مدارهای الکترونیکی از قبیل تقویت­ کننده­ ها را انجام دهد.

بسته های آموزش گام به گام نرم افزار Hspice در ۱+۱۰ قسمت تدوین  و در اختیار دانشجویان و پژوهشگران عزیز قرار می گیرد. روند بسته ­های آموزشی نیز به این صورت است که از آموزش مقدماتی (بسته اول) شروع شده  و به آموزش­ های پیشرفته تر (پایان بسته دهم)خواهد رسید. در نهایت نیز یک بسته به عنوان بسته تکمیلی حاوی مثال های متنوع و شبیه سازی های آن در اختیار عزیزان قرار می گیرد. برای علاقه مندانی که برای اولین بار می ­خواهند با این نرم افزار کار کنند، مفیدترین مجموعه گردآوری شده است که بدون نیاز به هیچ آموزش اضافی دیگر و فقط از طریق خواندن این بسته ها قادر خواهند بود یک برنامه را نوشته، شبیه­ سازی کرده و خروجی بگیرند.

فقط در این وبسایت به این آموزش ها دسترسی خواهید داشت!

اولین قسمت از این بسته های آموزشی به صورت رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت!

5 دیدگاه در “آموزش Hspice به صورت گام به گام

  1. با سلام

   بسته های آموزش نرم افزار Hspice در مجموع ۱۰ بسته است. بسته شماره ۱۱، شامل دو بسته ۱۱_۱ و ۱۱_۲، بسته ای ویژه بوده که شامل پروژه های شبیه سازی شده با نرم افزار Hspice است. می توانید یا بصورت جداگانه خریداری فرموده و یا در قالب پکیج پروژه ها با نرم افزار Hspice با ۲۰ درصد تخفیف تهیه بفرمایید.

   موفق باشید.
   گروه مهندسی اریکه

  1. با سلام

   خیر
   هدف راه اندازی این سایت آموزش دادن نرم افزار Hspice می باشد.
   شما می توانید با خرید پکیج آموزش نرم افزار Hspice آنرا آموخته و خودتان پروژه تان را انجام دهید.

   موفق باشید.
   گروه مهندسی اریکه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.